Kilo verme ilaçları Dikkat

0

Arkadaşlar uzun süredir dikkatimi çeken bir konuydu hemen hemen her yerde gelişi güzel kilo verme, kilo alma, zayıflatıcı gibi isimlerle farklı farklı ilaç reklamları yapılıyor bitkisel olduklarını iddaa edip milleti dolandırıyorlar. yakın zamanlarda bu ilaçlar yüzünden ölüm oranları git gide artıyor. diyetisyen gözetiminde yapılması gereken işler bunlar. yahu 80 90 tl bir ilaç ne gibi bir etki yapar mantıklı olun.

Örnek bir haber :

İstanbul’da sahte ilaç operasyonu

İzmir’de lise öğrencisi Belgin E.’nin internet üzerinden satın aldığı zayıflama ilacıyla hayatını kaybetmesi polisi harekete geçirdi

23 Mart 2016 16:34

İstanbul'da sahte ilaç operasyonu

İstanbul’da düzenlenen operasyonda, zayıflattığı ve kilo aldırdığı iddia edilen yarım ton sahte ilaç ele geçirildi.

Alınan bilgiye göre, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, denetimlere tabi tutulmadan internet üzerinden sahte ilaç satan kişilerin yakalanmasına yönelik çalışma başlattı

Söz konusu soruşturma kapsamında teknik ve fiziki çalışmalarını sürdüren ekipler, bir kişininRomanya ve iran’dan ithal ettiği toz bitki kürleri ve protein tozlarını gelişi güzel karıştırıp kutuladıktan sonra sahte etiket basarak internet üzerinde satışını yaptığını belirledi.

Polis, Başakşehir’de bir eve düzenlediği operasyonda 37 yaşındaki Ayşe A’yı gözaltına aldı.

Adreste, yapılan aramada, bin 503 kutu içerisinde zayıflattığı ve kilo aldırdığı iddia edilen yarım ton sahte ilaç, çeşitli markalara ait bin 450 boş ilaç kutusu, 20 huni, 1 etiket ısıtıcı cihaz, 1 etiket yapıştırma aparatı ve 3 metre şerit bandrol ele geçirildi.

KAYNAK MYNET.COM Sahte ilaçlar

Share.

Leave A Reply